logo

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Gazetemizi Yine Unutmadılar

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Gazetemizi Yine Unutmadılar

10 Ocak Çalışan gazeteciler Günü’nde bu yıl okurlarımız bizleri yine yalnız bırakmadı.

Pandemi gölgesinde geçirdiğimiz yeni yılda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü yine unutmayan dostlarımız vardı.
Bu kapsamda çiçeğini en önce göndererek günümüzü kutlayan ilk isim ilçemiz fotoğrafçı esnaflarından (Foto Şen) Şaban Şen arkadaşımız vardı. Erken hediyesi için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Bu yılın ilk çiçeğini Vezirköprü Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü ve aynı zamanda Eğitim Bir-Sen Vezirköprü İlçe Başkanlığı görevini yürüten Hasan Dursun ve yönetimi gönderdi. Kendisi ve çalışma arkadaşlarına şükranlarımızı sunuyoruz. Daha sonra Hasan Dursun, Mehmet Yaman, Servet Aslan, Arslan Yıldırım ile gazetemizi de ziyaret ederek bizleri mutlu ettiler.

Okurlarımız yine bizi sosyal medya ve telefon üzerinden de yalnız bırakmadılar. Bu kapsamda Vezirköprü ilçemizde İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini layıkıyla yürütmüş olan ve unutulmayan isimlerden Hakan Karslı telefonla arayarak bizleri bu özel günde yalnız bırakmayanlardan oldu.

Yine Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata, Suat Çalışkan, Haşim Aruç, A. Hidayet Bektaş, Vezirköprü İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Kani Yılmaz ve Ali Osman Seni de bizleri bu özel günümüzde arayarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müzü kutlayanlar arasındaydı.
Ayrıca öğretmen Ali Osman Seni, kıymetli dostlarımızdan Mustafa Önal ve Baha Kalaycıoğlu da bizleri sosyal medya üzerinden gönderdikleri mesajlarla yalnız bırakmadılar.
Özel günlerin dostlarla güzelleştiği bu anlamlı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

Share
40 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?