logo

15 Temmuz Futbol Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu

15 Temmuz Futbol Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Gençlik ve Spor Bakanlığının GPDP 2019-1 Özel Çağrı Gençlik Programları kapsamında düzenlenen 15 Temmuz futbol turnuvasında ödüller sahiplerini buldu.

15 Temmuz futbol turnuvası kapsamında geçtiğimiz hafta Olimpiyat Halı Sahada gerçekleştirilen müsabakalar sonucunda ödüller sahibini buldu.
Gençlik ve Spor Bakanlığının GPDP 2019-1 Özel Çağrı Gençlik Programları kapsamında Vezirköprü Anadolu Lisesinin kabul edilen “15 Temmuz Unutma! Unutturma” adlı projesinin “Sportif Hareketlilik” bölümü kapsamında Vezirköprü Anadolu Lisesi’ne ait pansiyonda kalan öğrenciler final müsabakalarında Ronaldocular ve Vezirpool takımlarıyla karşılaştı.
Seyir zevkinin yüksek ve çekişmeli olduğu müsabakalarda Ronaldocular rakibi Vezirpool takımını 4-3 yenerek turnuvanın şampiyon takımı oldu. Müsabakayı Atatürk İlköğretim okulu İngilizce öğretmeni Bülent Çam yönetti.
Turnuvanın sonunda şampiyon olan Ronaldocular takımının ödülünü Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar takdim ederken ikinci olan takım da madalyalarını Vezirköprü Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Çam verdi.

Share
39 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?