logo

60. yıla girerken, DOSTLARLA…

60. yıla girerken, DOSTLARLA…

Mili Güreşçi Erol Fidan, Alanşeyhi Dernek Başkanı Hikmet Abacı, Sarıdibek Dernek Başkanı Dursun Yolcu, Alan Köyü Dernek Başkan Yrd. Ömer Koca ile Ankara ve Vezirköprü arasında kurmaya çalıştıkları köprüleri konuşurken, Vezirköprü Müftüsü Ali Erbaş bizi yaş günümüzde yalnız bırakmayanlardan oldu.

Manifaturacılar Odası Başkanı, efendiliği ile pek çok kişiye örnek olan Önder Erdem çiçeğinin ardından yanımıza gelerek sohbetimize katıldı.

Bu arada uzun yıllardır Vezirköprü siyasetine de damga vurmuş kişilerden biri olan Dursun Akça’nın hem sohbeti hem de tatlısı damağımıza yayıldı.

Yine siyasetin önemli aktörlerinden biri olan AKP eski ilçe başkanı Kemal Yaman da bu sohbeti yakalayan dostlarımızdan oldu.

“59’da kurulan gazetemizin 59’uncu yılı tamamlamasını kutluyor, VATANDAŞ abime uzun yıllar diliyorum” diyerek her zamanki gibi neşeli bir sohbet ile yanımızda olan Ahmet Hidayet Bektaş hemen her konuda konuşabildiğimiz biri olma özelliğini de taşır.

Kendine has üslubuyla yine görüşmekten keyif aldığımız Bozkurt Ceyhan ile bu sohbete eklenen ilçemizin sevilen siması Talip Karaca günümüzün keyifli geçmesine yardımcı olanlardandı.

Genç işadamlarımızdan Rahmani Karakaya ile konu ister istemez siyasete bağlandı. “Önümüzdeki hafta AKP’de ilçe başkanının kim olacağı kesinleşir, hepimiz rahatlarız” yorumu ağır bastı.

Bahaiddin Dinler ve Ali Uğurlu 60. Yaşımızı tatlı kutlayanlardan oldular.

‘O kadar geldik, bizi yazmamışsın’ diyen Ahmet Bekçi,

Karadoruk eski muhtarı, her zaman dostluğumuzun sürdüğü Cahit Yaman ile Atila Utar, yıllarca esnaflık yaptığı Vezirköprü’nün sevilen bakkalı Metin Muştu 60. Yaşında Vatandaş’ın yanında olan dostlarından.

Vezirköprü Halk Kütüphanesi Müdürü Fahrettin Çakmaklı ve Kani Yılmaz ile kütüphane, Vezirköprü ve turizm üzerine gerçekten güzel bir sohbet imkanı da yakalamış olduk.

İyi ki varsınız…

Share
675 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?