logo

7 Mahalle Muhtarı Doktor Sorunu İçin Dilekçe Verdi

7 Mahalle Muhtarı Doktor Sorunu İçin Dilekçe Verdi

Bakla, Beşpınar, Özesentepe, Öğürlü, Alanşeyhi, Sarıdibek ve Tahtaköprü Mahalleleri sağlık konusunda yaşanan sıkıntıları Büyükşehir Belediyesi’ne yazdıkları dilekçe ile dile getirdiler.
Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Şerif Kaşçı, Bakla Mahallesi Muhtarı Bayram Canlı, Öğürlü Mahallesi Muhtarı Cemil Esen, Sarıdibek Mahallesi Muhtarı Sadık Bastun, Beşpınar Mahallesi Muhtarı Kadir Eş, Tahtaköprü Mahallesi Muhtarı Hasan Türkel ve Alanşeyhi Mahallesi Muhtarı İhsan Gökmen’in imzalarını taşıyan dilekçede sıkıntılarını ifade eden muhtarlar dilekçede; “Bakla, Beşpınar, Özesentepe, Öğürlü, Alanşeyhi, Sarıdibek, Tahtaköprü Mahallelerinde yolun pert ve bakımsız olduğundan çoğu yerin de asfaltı sökülmüş olup, çarşıya ulaşımımız zordur.
Acil zamanlarımızda hastamız olduğunda ciddi anlamda sıkıntı çekmekteyiz. Buna istinaden insanlarımızın sağlık açısından çektikleri sıkıntıların giderilmesi amacıyla mahallelerimiz için sağlık ve yol sorununa bir an önce çözüm bulunmasını istiyor, gereğinin yapılmasını saygıyla arz ediyoruz.” Şeklinde dilekçe ile bildirdiler.

Share
137 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?