logo

Adatepe’li Genç Kızdan 4 Gündür Haber Alınamıyor

Adatepe’li Genç Kızdan 4 Gündür Haber Alınamıyor

İlçemizin Adatepe Mahallesi’nden 4 gün önce ilçemiz Ortacami Mahallesinden kayıp olduğu ihbarı alınan Esra Galyoncuoğlu’ndan haber alınamıyor.

Edinilen bilgiye göre 19 Kasım Perşembe günü akşam saatlerinde meydana gelen olayda ilçemizin Adatepe Mahallesi nüfusuna kayıtlı Kurtman Galyoncuoğlu’nun kızı Esra Galyoncuoğlu(16) geçtiğimiz hafta Perşembe gününden bu yana kayboldu.

Vezirköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışma kapsamında genç kızın izi sürülmeye devam ediyor. Olayla ilgili olarak çevredeki güvenlik kameralarından genç kızın izini süren ekipler genç kızı bulmak için çalışma başlattılar.

Baba Kurtman Galyoncuoğlu emniyette verdiği ifadede; “Kızım Esra Galyoncuoğlu 19/11 2020 günü saat: 19.00 sıralarında arkadaşı olan soyadını bilmediğim N. isimli şahsın yanına gideceğini söyledi ve ikametimden ayrıldı. 20/11 2020 günü kızım ikametime gelmedi. Kızımın arkadaşı ile zaman geçirdiğini düşünerek kızımın nerede olduğunu araştırmadım ancak kızım Esra Galyoncuoğlu 21 11/2020 günü de ikametime gelmeyince kızımın nerede olduğunu araştırmaya başladım.

Kızımın arkadaşı olan N. isimli şahıs ile görüştüğümde 20/11/2020 günü saat: l2.00 sıralarında Esra Galyoncuoğlu’nun yanından ayrıldığını sonrasında Esra Galyoncuoğlu’nu görmediğini söyledi bende bunun üzerine Polis Merkezine geldim, kızım ikametimden ayrılırken üzerinde ne olduğuna dikkat etmedim.

Kızım Esra Galyoncuoğlu 1.50-1.60 boylarında 40-50 kg ağırlığında esmer tenlidir, kızımın nereye gittiğini bilmiyorum, kendisi telefon kullanmamaktadır, kızımın bulunarak tarafıma teslim edilmesini istiyorum, bu olayla ilgili olarak kimseden DAVACI ve ŞİKAYETÇİ değilim söyleyeceklerim bunlardan ibarettir.” Dedi.

Olayla ikgili çalışma başlatıldı.

Share
60 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?