logo

“Aileler Yarışıyor” da Ödüller Sahiplerini Buldu

“Aileler Yarışıyor” da Ödüller Sahiplerini Buldu

Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Vezirköprü Kızılay İlçe temsilciliği işbirliğiyle Vezirköprü Suni çim saha ve spor salonunda düzenlenen “Aileler Yarışıyor” Baba-Oğul, Anne-Kız, Genç Erkekler, Genç Bayanlar kategorilerinde bayramdan önce parkur yarışmaları yapılmıştı.
Anne-Babaların çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirdikleri etkinlikte yarışmacılar etkinlikten çok memnun olduklarını ömür boyu unutulmaz bir anı yaşadıklarını söylediler.
Yarışma sonrası dereceye girenlere Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce düzenlenen ödül töreni ile ödülleri verilirken, ödülleri Vezirköprü Emniyet Müdürü Rıdvan Koç, Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, İyi Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Salih Gürbüz, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar, Kızılay Vezirköprü İlçe Temsilcisi Bekir Kurtoğlu takdim etti.
İlginin yoğun olduğu etkinlikte Baba-Oğul kategorisinde İlçe 1.liğini İsa İnan ve oğlu Ahmet Mert İnan alırken, ilçe 2.liğini Ahmet Çukur ve oğlu Murat Çukur, İlçe 3.lüğünü ise Fatih Atlı ve oğlu Muhammet Akif Atlı kazandı.
Anne-Kız kategorisinde ise ilçe 1.liğini Emine Pahal ve kızı Nehir Pahal kazanırken,2.liği Burçin Kara ve kızı Alanur KARA, 3.lüğü ise Serap Uysal ve kızı Sıla Uysal kazandılar.
Genç Erkekler kategorisinde yarışarak İlçe 1.si olan Mehmet Emin Deler, ilçe 2.si olan Muhammed Talha Teber ve ilçe 3.sü olan Enes Aydın ödül kazanan yarışmacılar arasında yer alırken Genç Bayanlarda ise ilçe 1.si olan Fatmanur Yurduseven, İlçe 2.si olan Burcu Dursun ve ilçe 3.sü olan Seher Keskin de ödül almaya hak kazanan yarışmacılar oldular.

Share
16 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?