logo

AK Parti 7.Olağan Büyük Kongresi’nde Samsun Milletvekili Karaaslan Yeniden MKYK’ya Seçildi

AK Parti 7.Olağan Büyük Kongresi’nde Samsun Milletvekili Karaaslan Yeniden  MKYK’ya  Seçildi

24 Mart Çarşamba günü Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti 7.Olağan Büyük Kongresi’nde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Genel Başkanlığa yeniden seçildi.
Kongrede AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ise Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK)’ya yeniden seçildi.
Çiğdem Karaaslan aynı zamanda AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak da görev yapıyor.

Share
61 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?

#

AK Parti 7.Olağan Büyük Kongresi’nde Samsun Milletvekili Karaaslan Yeniden MKYK’ya Seçildi” için 1 yorum

  1. Ali Eser : diyor ki:

    Sevgili ve değerli Milletvekilimiz, sayın Çiğdem Karaaslan yeni görevinizi kutluyorum.Bu vesile ile birkaç gün önce TBMM’de ele alınan ormanlarımız, kıyılarımız,SİT alanlanlarımız vb.yerlerle ilgili “İMARA AÇMA” kararının uygulamalarına azami dikkati vermenizi de rica ediyorum.Hepimizin tekrarladığı özdeyişi hatırlatmak isterim: “Bu tabiat bizim değil, çocuklarımzın bize emanet ettiğ bir varlıktır” şeklinde yorumladığımız bu ifadeye ihanet edenlerin içinde olmayacağız inşaallah? Çevreyi, denizlerimizi, göllerimizi, nehirlerimizi vblerini kirletmek kolay, geri getirmek İMKANSIZDIRç Bu acı gerçeği şu kısacık hayatımızda yaşayıp gördük, görüyoruz ne yazık ki! Sevgi ve selamlarımala; Ali Eser,Y:Müh. 18. ve 19. Dönemler Samsun Milletvekili (E)