logo

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt’a 31 Mart Ödülü

AK Parti İlçe Başkanı  Mehmet Kurt’a 31 Mart Ödülü

Hafta sonu Samsun’da gerçekleştirilen AK Parti İl Divan Kurulu toplantısında 31 Mart Yerel Seçimlerinde rekor kırarak Samsun’da ilçe birinciliğini elde eden Mehmet Kurt’a ödül verildi.

Hafta sonu Samsun’da düzenlenen AK Parrti İl Divan Kurulu toplantısında 31 Mart yerel Seçimlerinde %77.76’lık rekor bir oy oranıyla Samsun’da birincilik Türkiye’de ise üçüncülüğün elde edilmesinin ardından AK Parti Vezirköprü İlçe Bnaşkanı Mehmet Kurt’a plaket takdim edildi.
Başkan Kurt gazetemize yaptığı açıklamada; “31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti’ye, reisimize ve Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis bey’e en yüksek desteği veren Vezirköprü halkının öncülüğünde Samsun birincisi ve Türkiye üçüncüsü olmuştuk.
Hafta sonunda Samsun’da düzenlenen toplantıda şahsıma verilen bu ödül aslında Vezirköprü’ye ve bize destek veren tüm halkıma verilmiştir.
Bizim sevdamız millet sevdası, bizim sevdamız Vezirköprü sevdası, bizim sevdamız Samsun ve Türkiye sevdasıdır.
Görevde olduğumuz süre boyunca bu ödüle layık olmak için en iyi şekilde çalışacağımızdan hiç kimsenin en ufak kuşkusu olmasın. Vezirköprü herşeyin en güzelini hak ediyor.
Bizleri bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ediyorum. Allah emeği geçenlerden razı olsun.” şeklinde konuştu.

Share
142 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?