logo

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: Bu Seçim Çok Farklı

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: Bu Seçim Çok Farklı

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ve yönetimine “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Yeni seçilen yönetimi tebrik ederek sözlerine başlayan Milletvekili Kırcalı; “Vezirköprü her zaman tüm seçimlerde birlik ve beraberliği sağlamış bir ilçe. Çok yakın bir zamanda 2019’da gerçekleştirilecek olan seçimler için çalışmalara başlayacağız. Bu seçim geçmişte yapılan tüm seçimlerden çok farklı. Bu seçimle yönetim ve hükümet sistemi değişikliği olacak. Bizler şu an içinde bulunduğumuz sistemin son milletvekilleriyiz. Türkiye artık Cumhurbaşkanlığı sistemine geçecek ve seçilebilmek için yüzde 50+1 oy almak gerekecek.

Bu nedenle çok çalışmalıyız. Kapı kapı dolaşarak sıkmadık el bırakmamalıyız. Bu iş temelinde milletin gönlüne girebilmek yatmaktadır.”dedi.

Ardın kısa bir konuşma yapan Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, teşkilat olarak Cumhurbaşkanımıza en iyi şekilde destek vermek için elimizden gelenin en iyi şekliyle çalışmaya devam edeceğiz.”dedi.

Konuşmaların ardından Milletvekili Kırcalı’ya teşkilat olarak dokuma halı hediye edildi.

Share
602 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?