logo

AK Parti Vezirköprü’den Miting

AK Parti Vezirköprü’den Miting

Ak Parti Vezirköprü İlçe Teşkilatı tarafından Cumhuriyet Meydanında, milletvekili adayları Bekir Keleş, Caner Göktepe, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Başkanı Murat Dursun, milletvekili aday adayları Havva Şen Saygın ve Yasemin Tasalı’nın katılımlarıyla seçim öncesi miting düzenledi.

Düzenlenen mitingde açılış konuşmasını yapan ilçe başkanı Mehmet Kurt; “Milletçe çok büyük olağanüstü durumlardan geçtik. Bu olağanüstü durumlarda güçsüz, endişeli, kararsız ve lidersizdik. Bu ülkeye hasta adam dediler. 21.yüzyılda bizi ülke olarak yine hasta adam yapmak istediler. Terörle, siyasi oyunlarla bizi bitirmek istediler. Ancak biz millet olarak bu makus talihe engel olduk. 24 Haziran seçimlerinde de inanıyoruz ki Vezirköprü olarak yine desteğinizi bizden esirgemeyeceksiniz. Hep birlikte yine başaracağız.” dedi.

Ardından konuşma yapan Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis çalışmalar hakkında bilgi vererek, “Müteahhit firmanın işi bırakması nedeniyle geciken hastanemizin yeni ihalesi yapıldı. İnşallah sayın bakanımızın da ifade ettiği gibi bu yılsonunda hastanemiz bitecek. Cumhurbaşkanımızın Samsun mitinginde sözünü verdiği Havza-Vezirköprü-Durağan yolunun da bitirileceğini bilmenizi isteriz.” Dedi.

Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis’in ardından konuşma yapan Ak Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, milletvekili adayı Caner Göktepe ve Ak Parti Samsun 6.Sıra Milletvekili Adayı Bekir Keleş’in konuşmasıyla son buldu.

Share
655 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?