logo

Ankara Samsun Dernekler Federasyonu (ASDEF) Başkanı İbrahim Işık Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Randevu Talep Etti

Ankara Samsun Dernekler Federasyonu (ASDEF)  Başkanı İbrahim Işık Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan  Randevu Talep Etti

Daha önce de Vezirköprü’ye davet edilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan, bu kez Ankara Samsun Dernekler Federasyonu Başkanı İbrahim Işık randevu talep etti. Işık, en başta Vezirköprü – Havza yol sorununu ileteceklerini kaydetti.

Ankara’da faaliyet gösteren Ankara Samsun Dernekler Federasyonu (ASDEF) Başkanı İbrahim Işık Samsun ve ilçelerinin sorunlarını iletebilmek için Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan randevu talebinde bulundu.
Vezirköprü Yol sorununu ileteceğiz
Konu ile ilgili olarak bilgi veren Ankara Samsun Dernekler Federasyonu (ASDEF) Başkanı İbrahim Işık;
“En başta Samsun ve ilçelerimizin yol ve su sorunları Vezirköprü ve Havza Karayolunun sıkıntısı, Asarcık-Canik arasındaki Kaman bağlantı yolu, Bafra ve Çarşamba ovalarının başta seracılık teşvikleriyle desteklenip tamamen tarıma kazandırılması. Ankara-Samsun arası hızlı tren projesinin 19.05.2019’da bitirilmesi konusunda söz verilmesine rağmen bitirilememesi, Vezirköprü merkezli olmak üzere Kendir (Kenevir) konusunda henüz bir gelişme olmaması ve konu ile ilgili olarak çiftçilerimizin süreç konusunda bilgilendirilmemesi konularında görüşmek için Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan randevu talebinde bulunduk.” Dedi.
Sorunları rapor haline getirdiklerini ifade eden Başkan Işık; “Samsun ve ilçelerimizdeki tüm sorunları Cumhurbaşkanımıza ileteceğiz.” Şeklinde konuştular.

Share
442 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?