logo

Ankara & Vezirköprü Platformu Bu Bayram Yine Çocukları Sevindirdi

Ankara & Vezirköprü  Platformu Bu Bayram Yine Çocukları  Sevindirdi

Ankara & Vezirköprü Platformu tarafından her yıl geleneksel hale getirilen ve bu yıl 6.sı düzenlenen kampanya kapsamında 27 ihtiyaç sahibi çocuklara yardımlar gönderildi.
Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Ankara & Vezirköprü Platformu Başkanı Murat Gülşen; “Platform olarak bu yıl 6. düzenlediğimiz ve Başkan yardımcısı Yunis Kuzu, yönetim kurulu üyeleri Orhan Dağ, Zekai Korol ve Tamer Taş beylerle birlikte oluşturduğumuz komisyon marifeti ile Ankara’da yaşayan Vezirköprülü hemşerilerimizin ve arkadaşlarımızın hayırlarıyla alınan pantolon, gömlek/tişört, çorap ve ayakkabıdan oluşan bayramlık giyim hediyelerini, koronavirüs salgını nedeniyle zor günlerden geçtiğimiz ve yardımlaşmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu zamanlarda, Mübarek Ramazan ayının da bereketi ile Vezirköprü’nün çeşitli mahallerinde (kız erkek karışık) öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi 135 çocuğumuza muhtarlarımızla birlikte ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu vesileyle hayırda bulunan ve tüm emeği geçenlere ayrı, ayrı teşekkür ediyorum Allah (c.c) onlardan razı olsun. Ayrıca yine bu yıl 2019-2020 eğitim öğretim yılında, Ankara’nın çeşitli üniversitelerinde tıp, mühendislik, hukuk, eğitim, ilahiyat, ziraat mühendisliği vb. fakültelerde eğitim gören 27 Vezirköprülü öğrencimize Eylül-Mayıs ayları arasında 9 ay, aylık 120 Türk lirası burs sağlayan ve bu vesileyle Vezirköprülü öğrencilerimize bir taraftan maddi katkı sağlarken, bir taraftan da manevi destekle sevindiren ve bu öğrencilerimizin de yarınlarında bu türlü hayırlı faaliyetler içerisinde yer almasını sağlayacak güzellik ve iyiliklerde bulunan hemşehrilerimize ve dostlarımıza ayrı, ayrı teşekkür ediyor, bu vesileyle tüm hemşerilerimizin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

Share
308 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?