logo

Ankara & Vezirköprü Platformu Bu Ramazanda da Çocukları Sevindirdi

Ankara & Vezirköprü Platformu Bu Ramazanda da Çocukları Sevindirdi

Ankara & Vezirköprü Platformu, hayırsever Vezirköprülülerin destekleriyle aldığı bayramlık giyim hediyelerini bu bayramda da Vezirköprü’nün çeşitli mahallerindeki öksüz, yetim, ihtiyaç sahibi çocuklara, Vezirköprülü muhtarlar ile işbirliği içinde ulaştırdı.

Bu çalışmayı 7. kez düzenlemenin mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını belirten Platform yöneticileri, “iyilik bulaşıcıdır” şiarıyla hareket ettiklerini, bu kapsamda çocuklara anlamlı bir mesajla ”okumak sizden, bayramlıklar bizden” sloganıyla bayramlıklarını ulaştırdıklarını belirttiler.
Ankara & Vezirköprü Platformu Başkanı Murat Gülşen yaptığı açıklamada; “Platform olarak Vezirköprü bizim ortak noktamız bu kapsamda sosyal etkinlikler ve yardımlaşma faaliyetlerini imkânlarımız el verdiğince sürdürmenin gayreti içerisindeyiz.

Amacımız iyilik konusunda elimizden ne geliyorsa ortaya koymak, bu konuda farkındalık oluşturmak ve örnek olmak, buna hem Vezirköprü’müzün, hem de ülkemizin çok ihtiyacı var. Bundan önceki Ramazanlarda olduğu gibi bu Ramazanda da çocuklarımız için sahadayız.
Yönetimde yer alan arkadaşlarımızdan Yunis Kuzu, Tamer Taş, Sami Tuzcu, Orhan Dağ ve Zekai Korol ile birlikte oluşturduğumuz komisyon marifetiyle, hayırsever hemşerilerimizin ve dostlarımızın Vezirköprülü çocuklarımız için hazırlamış oldukları bayramlık giyim hediyelerini, Vezirköprü’de Nalbantlı Mahallesi Muhtarı Ali Gebeş bey’in gayretleri ile muhtarlarımız aracılığıyla çocuklarımıza ulaştırarak yüzlerinde gülücük olmak istedik. Dünya ve ülke olarak çok sıkıntılar çektiğimiz salgın hastalık nedeniyle kapanma olmadan çok şükür bunu hep birlikte başardık.
223 kız- erkek çocuğumuz için alınan, pantolon/elbise gömlek veya tişort, çorap ve ayakkabıdan oluşan bayramlık giyim hediyelerini Vezirköprü’ye ulaştırdık. Çocukların mutluluğu, bizim mutluluğumuz oldu.
Bu vesileyle hayırda bulunan, emek vererek komisyon marifetiyle teminini sağlayan ve ulaştırılmasında yer alan herkese çok teşekkür ediyoruz. Allah (c.c) razı olsun” dedi.

Share
25 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?