logo

Başkan Demir: Vezirköprü’nün Kırsal Altyapısı 2022’de bitecek..

Başkan Demir: Vezirköprü’nün Kırsal Altyapısı 2022’de bitecek..

Atakum İlçesi Güney Mahallesi’nde kilometrelik sathi kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Vezirköprü’nün altyapı işinin 2022’de tamamlanacağını söyledi.
AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal, AK Parti ve CHP’li meclis üyelerinin de yer aldığı programda konuşan Başkan Demir, “Yollarımızın eksiği ne varsa tamamlayacağız. Atakum’ da ilçe belediyesi olarak Cemil Deveci başkanım ve büyükşehir belediyesi olarak biz protokolü yaptık, yollara düştük. Ayrı gayrı yok, zamanımızı sizlere hizmet yaparak geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

KIRSAL ALTYAPIYI İLK BİTİREN ŞEHİR SAMSUN OLACAK
Kırsal altyapıyı Türkiye’de ilk bitiren şehir olacaklarına vurgu yapan Başkan Demir, “Hizmet noktasındaki plan ve programımızı 31 Mart seçimleri öncesinde yapmıştık. 950 mahallenin tamamının yol ve su gibi altyapı sorunlarını çözeceğimize dair taahhütte bulunduk. 5 yıl olarak planladık ama 4 yıldan kısa sürede bitirmiş olacağız. Yakakent, Terme, Ayvacık, Ladik, Salıpazarı, Asarcık, Kavak ve Havza’yı gelecek yıl bitiriyoruz. Bafra, Çarşamba ve Vezirköprü’yü de 2022’de bitireceğiz. 42 ekiple şuan sahada çalışıyoruz” diye konuştu.

Share
230 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?