logo

Bayramlıklar Ankara & Vezirköprü Platformu’ndan

Bayramlıklar Ankara & Vezirköprü Platformu’ndan

Ankara & Vezirköprü Platformu tarafından organize edilen Vezirköprü köy ve şehir merkezinde ilk ve ortaöğretim okullarında eğitim gören 175 Yetim – Öksüz öğrenciye yönelik bayramlık giysi yardımı muhtarlar aracılığıyla bayramdan önce ellerine ulaştı.

8 yıldan bu yana gelenek haline gelen ve yurdun dört bir yanında, yurt dışında yaşayan başta Vezirköprülü hayırseverler tarafından katkı sağlanan Pantolon/etek, Tişört/gömlek, ayakkabıdan oluşan giyim eşyaları hediyelik paketler içinde çocuklara teslim edildi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ankara & Vezirköprü Platformu Başkanı Murat Gülşen; ”Platform olarak Yönetim kurulu üyelerimiz, Ankara’da, İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimiz, ta Afrika’da faaliyet gösteren işadamlarımız tarafından katkı sağlanan bayramlık giyim eşyası yardımları bu yılda muhtarlarımız aracılığıyla 175 yetim- öksüz çocuğumuza ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Mübarek Ramazan Bayramı öncesi Yönetim Kurulu üyelerimizden aldığımız destek ile organizasyonu başlattık.

Dört gün gibi kısa bir sürede hemşerilerimizin yoğun katılımı ile çalışmayı neticelendirerek, yine yönetim kurulu üyelerimizden Tamer Taş, Hayrettin Yılmaz, Mustafa Sezer, Zekai Korol ve Yunis Kuzu’nun lojistik katkıları ile çocukların tek tek isimlerine özel hazırlanmış hediyelik paketler çocuklarımıza ulaştırılmıştır.

Bizlere her türlü desteği sağlayan başta Yönetim Kurulu üyelerimize ve paydaşlarımıza Allah razı olsun der, teşekkür ederiz.” dedi.

Vezirköprü’ye ulaşan hediyeler Muhtar Ali Gebeş ve Cemil Albayrak tarafından ilgili mahalle muhtarlarına teslim edildi.

Share
292 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?