logo

Belediye bütçesinde aktarım yapıldı..

Belediye bütçesinde aktarım yapıldı..

Vezirköprü Belediye Meclisi’nin aralık ayı toplantısında alınan kararla 4 milyon 615 bin liralık ödeneğin yeri değiştirildi.
Vezirköprü Belediyesi 2021 yılı gider bütçesinde yapılan değişiklikle, Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü Gayri Menkul Alım ve Kamu Giderlerinden; Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne 515 bin, İnsan Kaynakları SGK giderlerine bir milyon 400 bin, İşletme Müdürlüğü Güneş Enerji Santrali Görevli Giderlerine 200 bin, İşletme Müdürlüğü Güneş Enerji Santrali Hizmet Alımı Giderlerine 350 bin, Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü Gayrimaddi Hak Alım Giderlerine 450 bin, Destek Hizmetleri Müdürlüğü Tüketime Yönelik Mal ve Malzeme Alım Giderlerine 200 bin, Destek Hizmetleri Müdürlüğü Tüketime Yönelik Mal ve Hizmet Alım Giderlerine 1 milyon 500 bin lira olmak üzere toplam 4 milyon 615 bin lira aktarım yapıldı.
Şirkete araç alımı
Vezirköprü Belediye Meclisinde onaylanan bir başka maddeyle de Vezir İmar Enerji Personel Hizmetleri Ltd. Şti.’ne ticari araç alımı yapabilmek için 400 bin lira kredi kullanım yetkisi Belediye Başkanı Edis’e verildi.
Genişleyen faaliyet alanı ve Vezirköprü halkına hizmet ettiği alanlarda yapılacak iyileştirme çalışmaları, hizmet alanının genişlemesi sebebiyle ulaşımı sağlıklı bir şekilde temin etmek ve gerektiği taktirde şirketin gelir sağlamak için kiralanabilmesine de müsait Ticari Hizmet Araçları satın almak ve bu sayede şirket amaçları doğrultusunda yatırım yaparak büyümesini temin etmek amacıyla istendiği belirtildi.

Share
38 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?