logo

“Bisikletinle Sen de Katıl” Etkinliği Büyük İlgi Gördü

“Bisikletinle Sen de Katıl” Etkinliği  Büyük İlgi Gördü

Vezirköprü Kızılay İlçe Temsilciliği tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında “Bisikletinle Sen de Katıl” adıyla etkinlik düzenlendi.

Pazartesi günü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Suni Çim Sahada düzenlenen programda 12 yaş altı Kız-Erkek ve 13-18 yaş arası Kız-Erkek olmak üzere toplam dört kategoride yaklaşık 200’e yakın kişi yarıştı.
Yarışmanın sonunda protokol üyeleri de bisiklet yarışına katılarak ter döktüler.

Yarışma sonrası protokol üyeleri tarafından en küçük kız yarışmacı, en küçük erkek yarışmacı, en centilmen yarışmacı, 13-18 ve 12 yaş altı yarışmala-rında dereceye giren yarışmacı-lara çeşitli ödüller takdim edildi.
Etkinliğe Kaymakam Halid Yıldız, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, İlçe Emniyet Müdürü Rıdvan Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resül Özata, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Kaya, Vezirköprü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ahmet Akdoğan, Türk Kızılay Samsun İl Başkanı Ahmet Muştu, Türk Kızılay Vezirköprü İlçe Başkanı Bekir Kurtoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, İyi Parti İlçe Başkanı Salih Gürbüz, Kızılay gönüllüleri ve vatandaşlar katıldı.

Share
260 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?