logo

Böylesi Görülmedi… Arıza tamir edildi diye kızan şahıs Hırsını Camdan Çıkardı

Böylesi Görülmedi… Arıza tamir edildi diye kızan şahıs Hırsını Camdan Çıkardı

Çarşamba günü Büyükşehir Belediyesi Saski Vezirköprü Şube Müdürlüğü önünde meydana gelen olayın ayrıntıları netleşti.

Edinilen bilgiye göre Çarşamba günü Oymaağaç mahallesine sabah saatlerinde içme suyu pompasının çalışmaması nedeniyle giden Büyükşehir Belediyesi Saski Vezirköprü Şube Müdürlüğü ekiplerini gören M. A. görevlilere; “Arızayı yapmayın, pompa çalışmadığı için su depo tahliyesinden akan suyla bizler tanker doldurup kullanıyoruz. Bu şekilde bırakın.” Dedi.

Bunun üzerine Büyükşehir Belediyesi Saski Vezirköprü Şube Müdürlüğü ekipleri arızayı gidererek bölgeden ayrılırken Mustafa Akkurt iddiaya göre traktörüyle görevlilere hareket yaptı. Daha sonra Büyükşehir Belediyesi Saski Vezirköprü Şube Müdürlüğü’ne dönen ekiplerin arkasından öfkelenen A., 15-20 dakika sonra Büyükşehir Belediyesi Saski Vezirköprü Şube Müdürlüğü’ne giderek camdan içeriye girmek istedi.

Olayın ardından Büyükşehir Belediyesi Saski Vezirköprü Şube Müdürlüğü önüne gelen Vezirköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri şahsı gözaltına alarak emniyete götürdü. Burada ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Olayı anlatan Oymaağaç Mahallesi Muhtarı Vehbi Yüksel; “Dinamo arızası nedeniyle bir gün önce Saat: 17.00’de arıza bildiriminde bulunduk. Ertesi gün ekipler geldiğinde bende oradaydım. Sonrasında bu olay meydana gelmiş.” Şeklinde konuştu.

Share
131 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?