logo

18 Nisan 2017

Bu taraftara ŞAMPİYONLUK Yaşatmak istiyoruz..

Bu taraftara  ŞAMPİYONLUK  Yaşatmak istiyoruz..

Vezirköprü Belediyespor Teknik Direktörü Metin Yılmaz, geçtiğimizi sezonun değerlendirmesini gazetemize yaptı.
Vezirköprü Belediyespor olarak 2016-2017 Samsun Süper Amatör Futbol sezonunun yönetim değişikiliği yaparak gecikmeli de olsa açtıklarını ifade eden Yılmaz:
– Bu gecikmenin sıkıntısını özellikle ilk yarıda yaşadık. Sezon başında söylediğimiz gibi bu sezon için planımızı ligde kalmak olarak belirledik, bunda da başarılı olduk. Ancak asıl planımız önümüzdeki sezon şampiyonluk parolası. Şampiyon olmak istiyorsak, şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşturmalıyız. Bunu gerek ben gerekse yönetim kurulumuz açıklamıştık. Önümüzdeki sezon bu şartları yerine getirebilirsek, daha güçlü bir kadroyla lige başlamak ve iyi bir başlangıçla sürdüreceğimiz ligde şampiyon olmak istiyoruz. Bu şartları yerine getirebilmek için Vezirköprülülerin birlik ve beraberliğine ihtiyacımız var. Eğer bunu sağlayabilirsek bir sonraki sezon neden bir üst ligdeki yerimizi almayalım.
Taraftarımızı kazandık!
Geride bıraktığımız yılda en büyük kazancımız taraftarımız oldu.Bizleri içeride ve dışardaki maçlarımızda hiç yalnız bırakmadılar. Yanımızda oldular, bizi desteklediler.
Benim de yönetim kurulumuzun da tek istediğimiz önümüzdeki sezon bu seyirciye şampiyonluk yaşatmak. Bunu inşallah hep birlikte başaracağız.
Ben vefakar taraftarımızın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Dedi.

Share
1006 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?