logo

Çaycı Hüseyin Vezirköprü’ye Geldi

Çaycı Hüseyin Vezirköprü’ye  Geldi

Uzun yıllar Çocuklar Duymasın dizisinde “Çaycı Hüseyin” karakterini canlandıran Alpaslan Özmol Pazartesi günü Vezirköprü’ye geldi.

İlçemizde bulunan bir akaryakıt istasyonunda markanın reklam yüzü olması nedeniyle ziyaret gerçekleştiren ve yıllardır televizyonda beğeniyle izlenen “Çocuklar Duymasın” adlı dizide “Çaycı Hüseyin” karakterini canlandıran Alpaslan Özmol Vezirköprü’ye geldi.

Özmol gazetemize yaptığı açıklamada; “15 yıldır bir markanın reklam yüzüyüm. Bu kapsamda yeni çıkan ürünler için katalog çalışmaları yapıyoruz. Müşteri ziyaretlerimiz oluyor. Bugün de Vezirköprü’deyiz. Burada halkla buluşuyoruz.” Dedi.
Vezirköprü’yü çok beğendiğini ve çok mutlu olduğunu belirten Özmol; “Herkese ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.
Firma yetkililerinden Karadeniz Bölge Müdürü Mustafa Kocagöz ise; “Biz tüm Türkiye’de bayilikler veriyoruz. Faaliyette olan istasyonlar tercihimiz. Bu istasyonumuz da bizim bayimiz. Destek amacıyla tüm Türkiye’yi geziyoruz. Çaycı Hüseyin de firmamızın reklam yüzü.
Bugün ayrıca burada istasyonumuzu ziyaret eden araçlarımıza ücretsiz olarak gaz ayarı yapıyoruz. Ürünümüzün neler yapabildiğini müşterilerimize gösteriyoruz. “ dedi.
Alpaslan beye de büyük bir ilgi ve alaka olduğunu ifade eden Kocagöz; “Vezirköprü bizi çok iyi karşıladı. İlgilerinden dolayı da teşekkür ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Share
20 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?