logo

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Vezirköprü’ye geliyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Vezirköprü’ye  geliyor!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Çarşamba günü Vezirköprü’ye geliyor.
Çarşamba günü 9.30’da Vezirköprü’de olması beklenen Kılıçdaroğlu’nun programında kahvaltı ve esnaf ziyareti yer alıyor.
Kılıçdaroğlu Vezirköprü için ayrı bir parantez açacak mı?

Salı günü Amasya’ya geleceği belirtilen Kılıçdaroğlu’nun Çarşamba günü sabah Havza’da Atatürk Evi’ni ziyaret edeceği, ardından da Vezirköprü’ye geleceği öğrenildi.
Kılıçdaroğlu’nun açıklanan Vezirköprü programına göre; sabah 9,30 civarında İlçemize gelecek olan CHP Genel Başkanı, Bedesten’de muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileriyle kahvaltıda bir araya gelecek. Daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirecek olan Kılıçdaroğlu, Vezirköprü’den ayrılarak Bafra’ya geçecek.
Vezirköprü’de konuşacak mı?
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun programında yer almamasına rağmen, Çınar Ağacı civarında halka hitap edebileceği beklentisi yüksek.
Yıllardır Vezirköprü’den istediği oyu alamayan CHP’nin Genel Başkanı’nın Vezirköprülülere ne diyeceği de merak konusu.
Yıllardır birçok konuda istediklerini alamayan ve her geçen gün biraz daha kan kaybeden, çevresindeki ilçelerle arasındaki makas açılan Vezirköprü’ye CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu özel bir parantez açacak mı, yoksa genel söylemlerle mi geçiştirecek?
Vezirköprü hakkında hazırlanan dosyaların da sunulacağı CHP Genel Başkanı’na hangi başlıklar altında hangi sorunlar ne şekilde iletilecek?
Vezirköprü Kemal Kılıçdaroğlu’nu bu sorularla bekliyor.

Share
241 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?