logo

CHP İlçe Başkanı Onur Bayburtlu; İlçemizi yaşanabilecek memleketlerden biri yapalım!

CHP İlçe Başkanı Onur Bayburtlu; İlçemizi yaşanabilecek  memleketlerden biri yapalım!

Yollarımız nihayet asfalt oluyor.
Ne güzel, şehirleşme bakımında umutlandıran bir durum. Yol bir memleketin gelişmesi bakımından önemli ortak sorun.
Nihayet seneler sonra Vezirköprü sıfır asfalta kavuştu diyecektik ki, yine yapılan iş yanlış yapıldı.
Vezirköprü CHP ilçe başkanı olarak ben bu memleketin sorunlarını her platformda dile getiriyorum, getireceğimde. Bu memleket sahipsiz değil.
Önemsenmeden gösteriş olsun diye devletin parasını har vurup savuramazsınız. Doğalgaz yol altında, telefon şebekesi yol altında, elektrik yol altında.. Bunların üstüne beton dökmenin tehlikeli olduğunu söyledik ama yine de beton atıldı. Şimdi de üzerine asfalt dökerek perçinliyorsunuz.
Kanalizasyonumuz yeni yapılmasına rağmen uygun değil. İçme su teçhizatımız sağlıklı ve sağlam değil diyoruz; siz üstünü örterek geçiştiriyorsunuz. Yağmurlama sistemi sağlam çalışmıyor diyoruz, umursamıyorsunuz. Siz ne yapıyorsunuz? Biz yapalım, bedelini Vezirköprü halkı mı ödesin diyorsunuz?
Yetkililere yeniden sesleniyorum.
Vez-irköprü’de alt yapıyı sağlam, ileriki yıllara göre yapmadıktan sonra, yaptığınız asfalt çalışmalarının kimseye bir faydası olmayacaktır. Fuzuli yere masraftan başka bir iş değil.
Yazık günah.
Gelin bu memleketin kaderini değiştirelim. Bu tür yanlış çalışmaların yerine daha düzgün daha güzel işler yaparak Vezirköprü halkını değerli kılalım. Vezirköprü’yü yaşanabilecek memleketler kervanına katalım.
Mimarı siz olun, bizler de size öncü olalım.

Share
67 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?