logo

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel; “Belediyelerimiz Ağlama Yeri Değil“

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel; “Belediyelerimiz  Ağlama Yeri Değil“

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ve İl yönetimi Salı günü ilçemize gelerek CHP İlçe Başkanlığı binasında toplantı düzenledi.
CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel toplantı sırasında yaptığı konuşmasında; “Bugün iş ve aşla ilgili sorunlarımız var. Sonuç itibariyle Samsun sınırları içerisinde iki tane milletvekilimiz var. Onların çaresizliklerini ve sıkıntılarını biliyoruz. Ama haklı olarak örgütümüze emek veren sizin gibi kıymetli dostlarımızın da çocuğunun, eşinin işe ihtiyacı var. Asıl olan hepimizin beklediği gibi iş ve aş. En büyük problem bu. Sağlık da aile mutluluğu da oradan geçiyor. Tablolar çok net değil. Elimizde bir Atakum var.
17 tane ilçemiz var. Haklı olarak da örgütlerimizin beklentisi uzun yıllar sonra biz iktidar olduk. En azından her ilçeden bir iki insanımızı işe soksak, hem ilçe başkanlarımız bir şey yapmış olur hem de biz iktidar olduk. Artık biz de bir şeyler yapmış oluruz. Hem de güven verici bir şey yapmış oluruz. Belediyelerimiz ağlama yeri değildir. Tabii ki çözüm üreteceğiz ve sahip çıkacağız.” Dedi.
Umut CHP…
CHP vatandaşa dokunmaya başladı diyen Türkel; “Bu parti artık umut oldu. Önümüzdeki seçimler gerçekten umuda gebe. Bu Millet İttifakı çok güzel şeyler başarmaya başladı. İktidarın da gerçekten ezberini bozmaya başladı. Bence umuda az kaldı.” Şeklinde konuştu.
Toplantıya; CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, il ve ilçe yönetimi katıldı.

Share
343 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?