logo

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel; “Bugün Seçim Olsa Halkın İktidarını Kuruyoruz”

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel; “Bugün  Seçim Olsa  Halkın İktidarını  Kuruyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Cuma günü Vezirköprü İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek çeşitli açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, gündeme dair yaptığı açıklamada “Bugün Seçim Olsa Halkın İktidarını Kuruyoruz” ifadelerine yer verdi.
Cumhuriyet Halk Partisi Vezirköprü İlçe Başkanlığı danışma kurulu toplantısına katılan Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, millet İttifakının oylarının arttığına dikkat çekti.

Türkel; “Bugün seçim olsa; Millet İttifakı, Cumhuriyet Halk Partisi’nin önderliğinde halkın iktidarını bugün kuruyoruz. Bugün seçimi kazanıyoruz.” dedi.

CHP Samsun İl Başkanı Türkel; “Biz herşeye rağmen bu altı ok ilkesinden ve idealinden bir gün geri adım atmaksızın bütün bedelleri ödemek pahasına Cumhuriyet Halk Partisinde siyaset yapmaya devam ettik.
Cumhuriyet Halk Partisi ulu bir çınardır. Uzun yıllar iktidar göremedi bu parti. Ama hep iktidar hayalleri ile tutuştuk. Genel Başkanımızın, Genel Merkezimizin, MYK Üyelerinin, teşkilatımızın ve Türkiye’nin sahip çıkmasıyla şuan itibari ile Türkiye’de 11 tane Büyükşehir Belediyesini Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanları yönetiyor.
214 tane ilçe ve il belediyesini de Cumhuriyet Halk Partili belediyeler yönetiyor. Türkiye nüfusunun yüzde 51,4’ünü Cumhuriyet Halk Partili belediyeler yönetiyor.” Dedi.

Türkel; “Hepimiz görüyoruz ki; İstanbul’dan Ankara’ya, diğer büyükşehir, il ve ilçelerimizde Samsun’un her köşesinde meltem rüzgârları esmeye başladı. ‘Başarabiliyoruz’ özgüveni oluşmaya başladı.” Şeklinde konuştu.
Özellikle pandemi döneminde Sosyal Belediyecilik nedir, nasıl hizmet olurmuş dosta düşmana gösterdik diyerek sözlerini sürdüren CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel; “O günlerden bugüne Cumhuriyet Halk Partisi’nin oyları her gün artarak devam ediyor.

Görüyoruz ki; Bugün seçim olsa, bugün önümüze sandık koyulsa ülkenin içinde bulunduğu konjektür, ekonomik koşullar, AKP’nin ülkeyi getirdiği bataklıktan ziyade Millet İttifakı, Cumhuriyet Halk Partisi’nin önderliğinde halkın iktidarını bugün kuruyoruz. Bugün seçimi kazanıyoruz.” Dedi.
Türkel; “Çünkü hepimiz görüyoruz ki; Bu AKP iktidarının, tek adamın ekonomiye yazacak bir reçetesi kalmamış. Çiftçi, esnaf, vatandaş bu adamdan memnun değil.

Genel Merkezimiz ürettiği politikalarla, insana dokunur projelerle ekonomiyi ayağa kaldırmak, ülkeyi yarınlara çıkarmak için mücadele veriyor. Cumhuriyet Halk Partisi mazlumların yüzünü güldürecek.” İfadelerini kullandı.

Türkel, konuşmasının ardından parti yönetimiyle sohbet ederek sorunları dinledi.

Share
36 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?