logo

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Bayburtlu: “Yöneticilerin beceriksizliğini halk mı ödeyecek?”

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Bayburtlu: “Yöneticilerin beceriksizliğini  halk mı ödeyecek?”

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı yazılı bir basın açıklaması yayınlayarak “Yöneticilerin beceriksizliğini halk mı ödeyecek?” diye sordu.
Bayburtlu yaptığı yazılı basın açıklamasında; “Kış aylarının getirdiği dertler pandemiden oluşan yaraların sarılamadığı bu zor zamanlarda beklentiler giderek büyürken sorumluların sorumsuzluğu hayret verici bir hal alıyor.
Pandemi yüzünden iş yapamayan esnaf borçlarından dolayı icraya düşmemek için çaba sarfederken yöneticilerin esnafa dair üzerinde durduğu yaptırımlar sorun oluşturmakta.
Araba alırken ödediğimiz vergiler yetmiyormuş gibi binalara ruhsat verilirken düşünülmeyen otopark sorunu yine araç sahiplerine esnafa mal edilmeye çalışılıyor.
İnsanlar araçlarını ceplerinde mi taşımalılar? Bir memleketin otopark sorununu halk mı yöneticiler mi çözecek? Yöneticilerin beceriksizliğini halk mı ödeyecek? Komşu ilçe Havza kadar olup bir yatırımı siz alamadıysanız, Vezirköprü halkından haraç keser gibi otopark ücreti toplamak kul hakkına girmez mi?
Seçimlerde bilboardlarda vaad edilen ancak hiç göremediğimiz hikayelerle Vezirköprü halkının vicdanıyla alay etmek ne anlama geliyor?
Her gün göç veren Vezirköprümüze makul yatırımlar kazandırmanız gerekirken 42000 oy veren vatandaşa sorumluluğunuzu yerine getirmeniz gerekmez mi?
Esnafın derdine dert ekmeden esnafa yardımcı olunacak çözümler üretmelisiniz. Büyükşehir’in arkasına sığınarak halka ve esnafa baskı uygulamak birşey kazandırmayacağı gibi önümüzdeki seçimde sonunuzu getirecektir.” İfadelerini kullandı.

Share
50 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?