logo

Coşkun Yeniden Başkan

Coşkun Yeniden Başkan

Vezirköprü Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın başkanlık seçiminin de yapıldığı kongresi Atatürk İş Merkezi Konferans Salonunda yapıldı.

346 üyesi bulunan Vezirköprü Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası kongresinde divanda Kavak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Rıza Kısa ile Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler yer aldı. Yapılan seçiminde mevcut Başkan Ercan Coşkun üçüncü kez yeniden başkan seçildi.

Yönetim ve Denetim Kurulu faaliyet raporlarının okunması ve açık oylamayla kabul edilmesinin ardından, Vezirköprü Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ercan Coşkun kısa bir konuşma yaparak, “Bana destek olan herkese teşekkür ederim.” Dedi.

Vezirköprü Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlık görevine üçüncü kez seçilen Ercan Coşkun’un başkanlığında oluşan yönetim ve denetim kurulu asil ve yedek üyeleri şu şekilde açıklandı;

Yönetim kurulu asil üyeler; Mustafa Neşat Kamsız, Abdulhamit Altunay, Mustafa Ersoy, İlyas Ertürk, Veysel Uçak ve Muammer İçten. Denetim Kurulu Asil Üyeler ise; İbrahim Akkaya, Osman Öz ve Erol Kandemir.

Yönetim Kurulu yedek üyeleri ise; Cihan Çakır, Hüseyin Şahin, Seyfettin Keskin, Hidayet Harman, Mehmet Arslan, Erdoğan Önder ve Ali Tezcan olarak açıklanırken, denetim kurulu yedek üyeleri ise; Arslan Yıldırın, Hüsamettin Kaya ve Mehmet Ağca olarak seçildi. Seçimin ardından üyelere yemek verilmesiyle program tamamlandı.

Share
746 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?