logo

Crossover Türkiye’den Bir Günde Yıllık 18 Milyon TL’lik İstihdam

Crossover Türkiye’den Bir Günde Yıllık 18 Milyon TL’lik İstihdam

1490433640_Crossover_T__rkiye_GM_Sinan_Ata
Crossover’ın global ekipleri tarafından daha önce Rusya, Romanya, Polonya ve Ukrayna’da denenen işe alım turnuvası konsepti ile şirket Türkiye’de bir günde 50 deneyimli yöneticiyi işe alarak yıllık 18 milyon TL değerinde istihdam yaratmayı hedefliyor.

Tam gün sürecek işe alım turnuvası 3 oturumdan oluşacak ve oyunlaştırılmış bir süreç uygulanarak, katılımcılar mülakattan geçirilmiş olacak. Birinci adımda tüm adaylar temel seviyede testlere tabi tutulacaklar ve ilk eleme gerçekleşecek.

İkinci
oturumda ise proje sınavlarına girecek adaylar eğer bu etapta başarılı olabilirlerse, üçüncü oturuma geçmeye hak kazanarak ve bu oturumda teknik mülakatla girecekler. Mülakatta başarılı olabilen adaylar doğrudan yılda $100.000 maaş alabilecekleri işler için teklif alacaklar.

Bunun yanında birinci olan adaya Crossover 18 bin TL değerinde bonus ödeme gerçekleştirecek.

Şirketin Türkiye Ülke Müdürü Sinan Ata etkinlikle ilgili olarak; “Daha önce Türkiye’nin başarısının ardından Ukrayna operasyonunun yönetimini de Türkiye ofisi olarak biz devraldık, bu konsepti Ukrayna’nın Lviv şehrinde bizzat deneme fırsatı bulduk ve bir gün içerisinde Ukrayna ekonomisine yılda $1,5 milyon dolarlık iss1490433640_Crossover_____e_Al__m_Turnuvas__.jpgtihdam kazandıracak bir iş gerçekleştirdik. Türkiye’nin insan kaynağına ne kadar güvendiğimizi daha önce her platformda dile getiren biri olarak, bu konseptin daha büyük ölçeklisini Türkiye’de uygulanması gerekiyordu. Yazılım teknolojilerinde iyi ödeyen, çok öğreten pozisyonları Türkiye’ye getirmeye devam edeceğiz.”dedi.

Share
1273 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?