logo

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun’a Geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun’a Geliyor

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 1 Kasım 2020 Pazar günü Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda gerçekleşecek Samsun İl Kongresi’ne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Samsun İl Başkanlığı seçimi için 1 Kasım Pazar günü Samsun’a geliyor.

Karadeniz’in İlk İl Kongresi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti ile Samsun’un 1 Kasım’da tarihi günlerinden birini daha yaşayacağını ifade eden Başkan Ersan Aksu, “7. Olağan Kongremiz, Karadeniz Bölgesi’nde ilk il kongresi olacak. Samsun’a ayrı bir değer veren Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleri, hem Samsun Teşkilatı olarak bizlerde hem de kıymetli Samsunlu hemşehrilerimizde çok büyük bir sevinç ve heyecan oluşturdu.
2019 yılında şehrimize 3 defa teşrif eden Sayın Cumhurbaşkanımızın Samsun sevgisi ve hemşehrilerimiz ile gönül bağı bambaşka bir boyutta devam ediyor. Hemşehrilerimiz, partimizin kuruluşundan bu yana inandıkları yolda yürüyerek Sayın Cumhurbaşkanımıza her zaman sevgilerini gösterip çok büyük destek verdiler. İl Kongremiz vesilesi ile 1 Kasım’da, o tarihi günde hemşehrilerimiz ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızı bir kez daha Samsun’a yakışır şekilde ağırlayacağız” dedi.

Kongre 19 Mayıs Stadyumu’nda
İl Başkanlığı olarak gerekli hazırlıklara başladıklarını ve çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkan Ersan Aksu, “Kongre tarihimizin açıklanması ve Sayın Cumhurbaşkanımızın teşriflerinin belli olmasının ardından hemen hazırlıklarımıza başladık. Kongremizi çok özel bir alanda; Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda gerçekleştirmeyi planlıyoruz.
Bizim bütün kongrelerimiz; adeta bir bayram atmosferinde; düğün, şenlik havasında; heyecan ve coşku içerisinde gerçekleşmiştir. Bu kongremizde de aynı coşkuyu; pandemi sürecinden dolayı fiziki yakınlıkla değil ise de biraz daha farklı olarak gönül bağımızın gücüyle ve her zamanki gibi sımsıkı kenetlenen gönüllerin heyecanıyla hissedecek ve yaşayacağız. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına hassasiyetle uyarak, tüm teşkilatlarımızla, vatandaşlarımızla heyecan ve coşku içerisinde ilk günkü aşkla kongremizi yapacağız. İnandığımız yolda yürümeye kararlılıkla devam edeceğiz” diye konuştu.

Share
371 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?