logo

Denizbank Vezirköprü Şubesi Çiftçilerle İftar’da Buluştu

Denizbank Vezirköprü Şubesi Çiftçilerle İftar’da Buluştu

DenizBank; taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirdiği organizasyonlarla üreticilere Perşembe akşamı düzenlediği iftar programında buluştu.
Bedesten içi restoranda düzenlenen iftar yemeğinde çiftçilerle bir araya gelen Denizbank Vezirköprü Şubesi ve çalışanları, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren üreticileri ile buluştu.

İftar yemeği sonrasında konuşma yapan DenizBank Vezirköprü Şube Müdürü Burcu Oksal, “Tarımı milli mesele olarak gören, çiftçiye en yakın, ihtiyaçlarını en iyi anlayan banka olma vizyonuyla çalışmalarına devam ediyoruz. Her zaman üreticilerin yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.
DenizBank olarak tarımın sadece finansman tarafıyla değil sosyal tarafıyla da yakından ilgileniyoruz. Artık geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizde bölgemizin tarıma yön veren isimleriyle bir araya gelmekten, Ramazan ayının bereketini birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz.
Ülkemiz nüfusunun büyük bir kısmının geçimini sağladığı tarımın bereketini paylaşmak, üreticimizin geleceğe umutla bakmasına destek olmak her zaman en öncelikli hedefimiz. Çiftçilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.”dedi.

Share
193 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?