logo

DEVA Partisi İl Yönetimi Vezirköprü’deydi.

DEVA Partisi İl Yönetimi Vezirköprü’deydi.

Ali Babacan tarafından kurulan DEVA Partisi’nin Samsun İl Başkan ve yönetimi Vezirköprü’de bir dizi ziyarette bulundu.
DEVA Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı İbrahim Hakkı Ok ve yönetimi tarafından hazırlanan bir takım programla Vezirköprü’de incelemelerde ve görüş alışverişinde bulunan DEVA Partisi İl Başkanı Kebire Birer Türk, İl Sekreteri Hakan Dinçer, Vezirköprü Koordinatörü İsmet Uslu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Taşkara, Gürsel Yeşilyurt, Faruk Erigör, İl Kadın Kolları Başkanı Münevver Uğurlu, Atakum Kadın Kolları Başkanı Gizem Çelik ve İlkadım Kadın Kolları Başkanı Derya Soytürk gazetemiz VATANDAŞ’ı da ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan İl başkanı Kebire Birer Türk:

Teşkilatlarımızı oluşturduk ve çalışmalarımıza başladık. Vezirköprü gibi çiftçimizin yoğun olduğu bir ilçeye geldik, çünkü partimizin tarım programı geçtiğimiz hafta Genel Başkanımız tarafından açıklandı.
Çiftçimizin derdine DEVA olacak yaklaşımlarımızı ve üreticimizin duyuramadığı sesi varsa bunları duyurmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bir sivil toplum kuruluşu mantığıyla çalışmalarımıza başlıyoruz. Dedi.
İl Sekreteri Hakan Dinçer ise:

Kardeş aile, bir mahalle bir muhtar gibi projelerimiz var. Eğer halkımız da uygun görür ve desteklerse bu projeleri Vezirköprü’den başlatmak istiyoruz. Vatandaşlarımızın her gün yanında olmayı amaçladığımız projelerimiz ile herkese dokunmak istiyoruz. Dedi.

Share
32 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?