logo

Erdem Güven Tazeledi

Erdem Güven Tazeledi

Vezirköprü Manifaturacılar Esnaf Odası seçimi Atatürk İş Merkezi Vezirköprü Amatör Sporunu Geliştirme ve Güçlendirme Derneği binasında üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

İki dönemdir Vezirköprü Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanlığı görevini sürdüren Önder Erdem, Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Birliği Odalar Başkanı Hacı Eyüp Güler ve Samsun Umum Kuaförler Odası Başkanı Savaş Kiraz’ın divan başkanlığında gerçekleştirilen seçimde, bu dönem de tek aday ve tek listeyle girdiği başkanlık seçiminde üyelerin tümünden güvenoyu alarak üçüncü kez başkan seçildi.

Erdem’in başkanlığında Yönetim Kurulu asil üyeleri Fatih Savaş, Ali Sezgin, Murat Bezirgan, Atınç Şekerdil, Mahir Özgönen, Ömer Hamurcu’dan oluşurken, Denetim kurulu asil üyeleri ise, Ferat Bolat, Sabri Hıdır ve Ömer Faruk Aker olarak belirlendi.

Yönetim Kurulu yedek üyeleri ise Murat Ergül, Kasım Bilgin, Mehmet Demirel, Atila Türk, İbrahim Çakır, Ahmet Saraçoğlu ve Keziban Yüksel’den oluşurken, Denetim Kurulu yedek üyeleri ise Kerim Çalışkan, Şaban Daslak ve Murat Önder olarak belirlendi.

123 oda üyesinin tümünden güvenoyu alan Başkan Erdem, Katılımlarınız için sizlere teşekkür ediyorum. Yaklaşık iki dönemdir oda başkanınız olarak görev yapmaktayım. Beni her zaman desteklediniz, arkamda oldunuz. Teşekkür ediyorum.” Dedi.

Gerçekleştirilen seçimin sonrasında üyelere yemek ikramıyla toplantı sona erdi.

Share
476 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?