logo

Esnaf Kefalet’te yeniden seçim yapılacak..

Esnaf Kefalet’te yeniden seçim  yapılacak..

3 yılda bir yapılma kararı alınan Esnaf Kefalet Kooperatifinde geçen yıl yapılan Vezirköprü Yönetim Kurulu seçimleri de yenilemiş olacak.

Vezirköprü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığı için mevcut başkan Şakir Demirkan’dan başka yeni aday bulunmadığı belirtiliyor.

28 Ocak’ta yapılacak olan Vezirköprü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Atatürk İş Merkezi’nde saat 11.00’de yapılacak.

Yönetim kurulu yıllık çalışma raporu ve denetim kurulu raporu ile bilanço ve gelir gider raporlarının okunacağı ve müzakere edilerek oylanacağı genel kurulda, 2018, 2019 ve 2020 yılları Olağan Genel Kurullarının birleştirilerek 2021’de yapılması görüşülerek karara bağlanacak.

Çoğunluk sağlanamadığı takdirde 5 Şubat’ta yapılacağı bildirilen Vezirköprü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demirkan:

-Genel kurulumuza tüm üyelerimizi bekliyoruz. Ortaklarımızın 28 Ocak pazar günü Atatürk İŞ Merkezinde bulunmaları gerekiyor. Ortaklarımızın kimlik ve ortaklık cüzdanları ile birlikte genel kurulumuza katılmalarını bekliyoruz. Dedi.

Share
658 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?