logo

Esnafımızdan Kulübümüze Formalı Destek

Esnafımızdan Kulübümüze Formalı Destek

Vezirköprü’de gençlerimizi kötü ortamlardan, kötü alışkanlıklardan ve kötü arkadaşlardan uzak tutmak, onları bir amaç uğrunda ter dökmek, zamanlarını güzel değerlendirirken sağlıklı zinde bir vücuda sahip olanlarını sağlamak, iyi günde kötü günde birbirlerinin yanında olacağı takım arkadaşlarına sahip olmalarını sporun yanında derslerini takip ederek geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemelerini sağlamak adına faaliyete geçirdiğimiz, Gençlik ve Spor Kulübü futbol branşı altyapı çalışmalarında U-10, U-11, U-14 ve genç takımıyla her gün antrenmanlarına tüm hızıyla devam ederek kendini liglere hazırlanıyor.

Her gruba farklı antrenörlerin ilgilendiği futbol kulübümüz Vezirköprü halkından destek görmeye devam ediyor. Vezirköprü de esnaflık yapan Hakan Çıtak  U-14 takımının formalarını yaptırarak geleceğe hazırlanan gençlere katkıda bulundu. U-14 takımının Havza ile yaptığı hazırlık maçını izlediğini maçı izlerken bazı çocukların tozluklarının olmadığını üzerinde numara olmayan antrenman formaları ile maç oynadıklarını belirten Hakan Çıtak o gün bu takıma forma yaptırmaya karar verdiğini ve antrenörüyle irtibata geçtiğini söyledi.

Gençlerimizin geleceği için çalışan bu güzel oluşumda bir katkısının olmasından mutluluk duyduğunu belirtti.

Kulüp sporcuları, emeklerinin Vezirköprü halkından karşılık bulduğunu gördükleri için Vezirköprü esnafına ve hakkına teşekkür ederek hep beraber hakan abilerini alkışladılar  ve formanın halkını verecekleri sözünü vererek çalışmalarına devam ettiler.

Kulüp yetkilileri ve antrenörleri yapılan yardım için hakan beye teşekkürlerini sunarken daha yolun başında olduklarını ve Vezirköprü halkına destekleri için teşekkür ettiklerini belirttiler.

Share
803 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?