logo

Esnafın sorunlarını TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’e dosya halinde bildirdi…. Çörüş; “Esnafımızın Işığı Sönmesin”

Esnafın sorunlarını TESK Genel Başkanı  Bendevi Palandöken’e dosya halinde bildirdi…. Çörüş; “Esnafımızın Işığı Sönmesin”

Vezirköprü Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Ankara Bakkallar Federasyonu Denetim Kurulu üyesi Ümit ÇÖRÜŞ bakkal esnafının sorunlarını Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken’e iletti.

Çörüş, yaptığı açıklamada; “Elektrik faturalarının esnafı zor durumda bıraktığı dükkan kiralarını bile geçtiğini bununla ilgili esnafımıza indirimli tarifeler olması gerektiği konusunu Ankara’da yapmış oldukları toplantıda esnafın sesi oldu artan akaryakıt fiyatları ile beraber nakliye fiyatlarının da yükselmesi gıda fiyatlarının da yükselmesini tetiklemektedir.
Esnafımız bu konuda zor durumda kalmakta ve artan giderlerini faturalarını ödeyememektedir. Evine ekmek parası götürmekte zorluk çekmektedir. Esnafımız bu faturaların altında ezilmektedir. Önlem alınması konusunda girişimlerimiz haklı haykırışımız inşallah sonuç verecektir, yoksa esnafımız tek tek dükkanlarını kapatmak zorunda kalacaktır.” Dedi.

Share
26 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?