logo

Fazıl Ahmet Paşa Ortaokuldan Kuruçay Kuzgunkayası İlk-Ortaokuluna Kardeş Okul Ziyareti

Fazıl Ahmet Paşa Ortaokuldan Kuruçay Kuzgunkayası İlk-Ortaokuluna Kardeş Okul Ziyareti

Bilgi, değer, kültür paylaşımını zenginleştirmek; okullararası işbirliğini artırmak eğitim-öğretim sürecine katkı sağlamak öğrenciler arasında sevgi, saygı, sorumluluk, yardımlaşma ve dayanışmayı geliştirmek amacıyla Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinden oluşan ekip kardeş okula ziyarette bulundu.

Kuruçay Kuzgunkayası İlk-ortaokulu öğrencilerine kitap hediye edildi. Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu Rehber öğretmeni Adem Yıldız öğrencilere LGS sınavı hakkında oryantasyon ve sınav stresi hakkında çalışma yaptı.

Hep birlikte öğlen yemeği yenildi. Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu öğrencileri harçlıklarından biriktirdikleri paralar ile aldıkları dondurmaları kardeş okul öğrencilerine ikram ettiler. İki kardeş okul arasındaki etkinlikler Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu Fen ve teknoloji öğretmeni Uğur Aktin ve öğrenciler tarafından hazırlanan bilimsel deneyler ve bilimsel gösteriler ile devam etti. Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu Türkçe Öğretmenleri Yusuf Çapkın ve Yusuf Batmaz idaresinde gerçekleştirilen etkinlikte birlikte hoşça vakit geçiren iki okul öğrenci ve öğretmenleri tekrar bir araya gelmek üzere sözleşerek, okuldan ayrıldılar.

Share
143 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?