logo

Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulundan Vezirköprü Devlet Hastanesine Kariyer Günleri Ziyareti

Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulundan Vezirköprü Devlet Hastanesine Kariyer Günleri Ziyareti

Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu, kariyer günleri ziyaretlerinin ikincisini Vezirköprü Devlet Hastanesine gerçekleştirdi.
Okul Müdürü Eyüp Kumaş, sınıf rehber öğretmenleri Ferhat Sag, Cemile Ç.Uçak ve öğrenci grubu ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette grubu Kalite Birimi Sorumlusu Pınar Pala karşıladı.

Karşılamanın sonrasında konferans salonuna alınan Okul Müdürü Eyüp Kumaş, sınıf rehber öğretmenleri Ferhat Sag, Cemile Ç.Uçak ve öğrenciler Hastane Başhekimi Osman Karakuş, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz ve Kalite Birimi Sorumlusu Pınar Pala ile sohbet ederek merak ettikleri sorular sordular, meslekleri ile ilgili bilgi aldılar.
Sohbet sonrası hastane yönetimi tarafından öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunularak hatıra fotoğrafı çektirildi.
Daha sonra öğrenciler Hemşire Mümine Akyüz ve Pınar Pala refakatinde hastanedeki birimleri ziyaret ederek birim sorumlularından birimleriyle ilgili bilgi edinme imkanı buldular.

Öğrenciler mutlu ve memnun bir şekilde Vezirköprü Devlet Hastanesinden ayrılırken hastane girişinde Başhekim Osman Karakuş’la hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Okul Müdürü Eyüp Kumaş, Başhekim Osman Karakuş, Başhekim Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Kalite Sorumlusu Pınar Pala ve Hemşire Mümine Akyüz’e ilgi ve teveccühlerinden dolayı teşekkür etti.

Share
36 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?