logo

Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulundan Vezirköprü Kariyer Günleri Ziyaretleri Devam Ediyor

Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulundan  Vezirköprü Kariyer Günleri Ziyaretleri Devam Ediyor

Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri Okul Müdürü Eyüp Kumaş ve sınıf ve rehber öğretmenleri Merve Balcı ile Ferhat Sag ile birlikte Vezirköprü İlçe Emniyet Müdürlüğüne Kariyer Günleri ziyaretinde bulundular.

Öğrenci grubunu Komiser yardımcısı Mehmet Kutluay ve Ali Ramazan Kafalı karşıladı.

Emniyet Müdürlüğündeki birimleri ziyaret eden ve bu birimlerde görev alan polis memurları Ömürhan Topal, Oğuzhan Menteşe ve diğer personeller tarafından bilgilendirilen öğrenciler daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Komiser Rıdvan Koç’u da makamında ziyaret ettiler.

Burada öğrencilerin merak edip sordukları soruları cevaplayan ve mesleği ile ilgili bilgiler veren ve bu mesleği seçmek isteyen öğrencilere tavsiyelerde bulunan Komiser Rıdvan Koç öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu  8. Sınıf öğrencilerinin meslekleri tanımaya yönelik bu çalışmalarının ve çeşitli meslek gruplarına yönelik tanıtımların devam edeceği öğrenilirken mesleklere yönelik bilgi sahibi olan öğrenciler mutlu ve memnun bir şekilde Vezirköprü İlçe Emniyet Müdürlüğünün önünde toplu hatıra fotoğrafı çektirerek ayrıldılar.

Okul müdürü Eyüp Kumaş İlçe Emniyet Müdürü Komiser Rıdvan Koç, Komiser Yardımcıları Mehmet Kutluay, Ali Ramazan Kafalı ve diğer polis memurlarına ilgi ve teveccühlerinden dolayı teşekkür etti.

Share
44 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?