logo

Firdevs Yılmaz Ortaokulu’ndan Koşu Yarışlarında Bir Büyük Başarı Daha

Firdevs Yılmaz Ortaokulu’ndan Koşu Yarışlarında Bir Büyük  Başarı Daha

Firdevs Yılmaz Ortaokulu öğrencilerimiz Cumartesi günü Samsun’da gerçekleştirilen 10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu ve Bölgesel Kros Ligi İl Karması Seçme Yarışında bir büyük başarıya daha imza atarak derece aldılar.
Firdevs Yılmaz Ortaokulu öğrencileri düzenlenen bireysel koşu yarışmalarında başarı göstererek tek kişilik mücadelelerde 1 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya takım halinde ise 2 şampiyonluk, 1 de üçüncülük kupası elde ettiler.
Gerçekleştirilen yarışmalarda Küçük Erkekler Kategorisinde; 5/A sınıfından Muhammed Emircan Duran birinci olurken, 6/A sınıfından Hasan Tahsin Dursun ikinci ve yine 6/A sınıfından İsmail Efe Özata ise üçüncü oldu.
Yıldız Erkekler Kategorisinde ise 3.lük elde eden 8/A sınıfından Mustafa Türker ise madalya kazanan bir diğer öğrenci oldu.
Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata; “Küçük erkekler ve yıldız erkekler kategorilerinde takım halinde şampiyon olan, küçük kızlar kategorisinde ise üçüncülük elde eden sporcularımızı ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.” Dedi.

Share
4 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?