logo

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt; “Biz Geleceğin Partisiyiz”

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt; “Biz Geleceğin Partisiyiz”

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt ve Teşkilat Başkanı Lütfi Tuncel, Sosyal Politikalar Başkanı Aziz Aydoğdu, Parti İçi Eğitim Başkanı Erol Özgür ve Gelecek Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı İbrahim Durmaz geçtiğimiz hafta Çarşamba günü gazetemizi ziyaret etti.
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kuruculuğunu üstlendiği Gelecek Partisi’nin Samsun il yönetimi çalışmalar hakkında bilgi verdi.

26 Eylül’de Atakum ve Vezirköprü İlçe Başkanlarının belirlenmesi ve mazbata teslim töreniyle birlikte belirlenen kurucu başkanlıkların belirlenme çalışmalarının sürdürüldüğü Gelecek Partisi’nde bugüne kadar ise 7 ilçe başkanı belirlenerek görevlerine başladığı öğrenildi.
Biz Türkiye geleceğinin partisiyiz diyen Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt; “Bu güne kadar başta Vezirköprü olmak üzere Terme, Çarşamba, Canik, İlkadım, Atakum ve 19 Mayıs ilçelerimizin ilçe başkanlarını belirledik. Kısa bir süre içerisinde de kongrelerimizi yapıp diğer ilçelerimizin ilçe başkan ve yönetimlerini belirleyerek en kısa sürede çalışmalarımıza başlayacağız.” Dedi.
Vezirköprü’yü takip ettiklerini ve Pandemi süreci nedeniyle ziyaretlerini seyrek tuttuklarını da ifade eden Yeşilyurt; “Gittiğimiz her yerde olumlu şekillerde karşılandık. Bu da bizleri memnun ediyor. Gittiğimiz hiçbir yerde parti ayrımı yapmadan ziyaretlerimizi sürdürdük ve sürdürüyoruz.
Vezirköprü şu anki konumuyla hak ettiği yerde değil. İnşallah biz bu ilçenin hak ettiği yere gelmesi için var gücümüzle mücadelemizi sürdüreceğiz. Parti ayrımı gözetmeksizin hangi partiye mensup olursa olsun, biz her türlü vatandaşlarımızla beraber olmaya çalışıyoruz. Kongrelerimiz tamamlandıktan sonra ekip olarak sahaya inecek ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Share
72 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?