logo

Gençler Eğlenerek Öğrenmeye Devam Ediyor

Gençler Eğlenerek Öğrenmeye Devam Ediyor

Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Yaz Spor Okulu öğrencileri eğlenerek öğrenmeye devam ediyor.
Vezirköprü Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde Mayıs ayından itibaren gerçekleştirilmeye devam eden ve ilçemizden 1000’den fazla öğrencinin yer aldığı 2019 Yaz Spor Okulu, çocuklara spor bilinci oluşturmaya devam ediyor.
Tüm tesislerin kullanıldığı kurslarda gençler; Güreşten Okçuluğa, Bokstan Futbola, Taekwando’dan Voleybola, Basketboldan Bocceye, Badmintondan Kort Tenisine, Kur’an-ı Kerim Kursundan Masa Tenisine, Resim Kursundan İzciliğe ve daha birçok branşlarda eğitim almaya ve ilçemiz spor kültürü, tam donanımlı gençler yetiştirme hedefleri doğrultusunda devam ediyor.
Yaz Spor Okulu kapsamında spora kazandırılan gençlerin okulların başlamasıyla yeni dönemde de spor eğitimlerine devam edileceğini ifade eden Uyar, 20’yi aşkın spor dalında eğitimlerin devam ettiğini belirterek, Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Yaz Spor Okulunda 1000’den fazla sporcu, branşında eğitim almaya devam ediyor. Alanlarında ileri düzey gelişim sağlayan çocuklar ilçemiz için umut taşıyor.
Çocuklarıyla beraber eğitimlerin verildiği tesislere ziyarete gelen veliler; tamamen ücretsiz bir şekilde birçok branşta verilen Yaz Spor Okulu eğitimi için Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne, İlçe Milli Eğitim müdürlüğüne, antrenörlerine ve emeği geçenlerini teşekkürlerini iletti.

Share
125 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?