logo

Gençlik Ve Spor İl Müdüründen Ziyaret

Gençlik Ve Spor İl Müdüründen Ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun yakından takip ettiği “Yüzme bilmeyen kalmasın ” projesi kapsamında Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu Vezirköprü Belediyesi yüzme havuzunu, proje öncesi ziyaret etti.
İsmail Hakkı Kasapoğlu; Projemizin amacı yüzme konusunda halkımızın bilinçlenmesi, boğularak ölümlerin önüne geçilmesi, halkımızın hayatında stresli yaşamından yüzme sporu ile meşgul olmalarını sağlayarak kurtulmaları, her gün önemli derecede artan obezitenin önüne yüzme sporu ile meşgul olarak geçmek” dedi.
Kasapoğlu; “Yüzme bilmeyen kalmasın projesinin ülkemizde eş zamanlı olarak başladı, Vezirköprü’de de planlamalar son aşamada, kayıtlar alınıyor önümüzdeki haftadan itibaren başlayacak” dedi.
Kasapoğlu; Proje ile ilgili ilçe müdürü Mehmet Uyar’dan da bilgiler aldı. Projede görev alacak antrenörler; Çok heyecanlı olduklarını öğrencilerimizin ve halkımızın havuza gelmeden önce önyargılı olmasınlar sudan korkmasınlar birlikte eğitimlerle korkularını yeneceğiz” dediler.

Share
166 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?