logo

28 Aralık 2016

Gol sesi çıkmadı: 0-0

Gol sesi çıkmadı: 0-0

Vezirköprü Belediyespor, 12. sıradaki rakibi karşısında varlık gösteremeyince 1 puana razı oldu.
İlk yarının son maçı deplasmanda..

Samsun Süper Amatör Ligi’nin 12. Haftasında Vezirköprü Şehir Stadı’nda karşılaştığımız Atakentspor ile golsüz berabere kaldık.
Her iki takımın da ligin son sıralarında kurtulmak için verdiği mücadeleye sahne olan Vezirköprü Belediyespor – Atakentspor karşılaşması ne yazık ki, seyircilere güzel bir futbol seyrettiremedi.
Her iki takım da maça çıkarken puan ya da puanlarla ayrılmak istiyorlardı. Ancak bu düşünceleri oyuna yansımayınca bir iki cılız atak haricinde maçta pozisyon bile olmadı.
Maç başladığı gibi 0-0 sona erdi. Her iki takım da birer puana razı oldu.
Vezirköprü Belediyespor 12 maçta 12 puanla 9. sıradaki yerini korurken, Atakentspor aldığı bir puanla 11. sırada yer aldı.
Maçın Kahramanları
Soğuk bir havada oynanan maçta yine sezon başından beri takımını 90 dakika boyunca destekleyen centilmen Vezirköprü Belediyespor taraftarı takımını maçın başlama vuruşu ve son bitiş düdüğüne kadar centilmence desteklemişlerdir.
Seyircimizi tebrik eder, sezon sonuna kadar en iyi şekilde centilmence desteklerini sürdüreceklerinden eminiz.
Terme Sanayispor’a gidiyoruz.
Kendi evinde, kendi seyircisi önünde sahaya iyi bir oyun koyamayan Vezirköprü Belediyespor Terme Sanayi karşısında 3 puan arayacak.
Vezirköprü Belediyespor Samsun Süper Amatör Ligi’nin 13. Haftasında Terme Stadı’nda Perşembe günü saat 13.30’da ilk yarının son maçı için Terme Sanayi ile karşı karşıya gelecek.
Galibiyeti olmayan rakibi karşısına Vezirköprü Belediyespor mutlak 3 puan için çıkacak.
Hazırlıklar Başladı..
Perşembe günü oynayacağı Terme Sanayi maçı hazırlıklarına başlayan Vezirköprü Belediyespor, Atakent maçında görev alan oyuncularına ayrı bir program hazırladı.
Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenmanlar dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçlarla devam ediyor.spor

Share
1018 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?