logo

Güldere – İmircik Derneğinde Seçim Yapıldı

Güldere – İmircik Derneğinde Seçim Yapıldı

Güldere-İmircik Derneği 13. Olağan Genel Kurulunda başkanlık koltuğuna Bayram Dilmaç geldi.

25 Şubat Pazar günü yapılan genel kurulda açılış konuşmasında Satılmış Akyüz:

-2001 tarihinde Güldere-İmircik köyü dernek başkanlığını 17 yıl bir fiil yapmış olduğum bana ve benimle birlikte yönetim kurulu arkadaşlarıma destek olan Vezirköprü ilçemizin çok değerli basınına, Ankara’da bulunan çok değerli basın mensuplarına Samsun Milletvekillerimize, gerek Ankara gerekse Vezirköprü belediye başkanına, kamu kurum ve kurumlarına, Samsun’lu hemşerilerime, Vezirköprü’lü hemşerilerime, Güldere – İmircik köylülerimize her iki köylerimizin muhtarlarına ve dernek üyelerimize hepsine ayrı ayrı teşekkür eder. Eksiğimiz hatamız varsa da af ola ben sizlere hakkımı helal ediyorum. Sizlerde haklarınızı helal ediniz. 25.02.2018 pazar günü yapılacak olan genel kurulda yeni seçilecek yönetime başarılar diliyorum. Ankara Vezirköprü platformu yönetim kurulu üyesi ve Ankara samsun dernekler federasyonu (ASDEF) genel sayman yardımcısı olarak görevime devam edeceğim. Dedi

Olağan Genel Kurula CHP Mamak eski İlçe Başkanı, CHP Genel Merkez Yüksek Disiplin Kurulu Sekreteri Selahattin Emre, Güldere Köyü Muhtarı Nazım Akyüz katıldı.

2018 Ve 2019 Yılı yıllık aidatlarının 150 TL olarak belirlendiği genel kurulda Yeni Yönetim Kurulu; Bayram Dilmaç (Başkan), İbrahim Akyüz (Başkan Yardımcısı), Muharrem Akyol (Sayman), Mahir Akyüz (Sekreter), Veli Akyüz (Üye); Denetleme Kurulu ise Fatih Akyüz, Rıza Özay ve Cafer Dilmaç’tan oluştu.

Share
566 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?