logo

Hacıbey Cafe Bistro Hizmete Açıldı

Hacıbey Cafe Bistro Hizmete Açıldı

İlçemizde Köprülü Hacıbey adıyla hizmet veren İbrahim Seçgin ve İtibar Urinbaeva önderliğinde kurulan “Hacıbey Cafe Bistro” hizmete açıldı.
Geçtiğimiz Cuma günü Taşkale Mahallesi’nde hizmete açılan Hacıbey Cafe Bistro’nun açılışına Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Onur Bayburtlu ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılış öncesinde yapılan dua sonrası Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı; “Bu işyerinin ilçemize ve buradan faydalanacak olan halkımıza faydalı olmasını diliyorum. Allah hayırlı etsin.” Dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Onur Bayburtlu ise; “İbrahim Seçgin ve kardeşlerini çalışmalarından ve bu memlekete kazandırdıklarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” Şeklinde konuştu.
İşletme sahipleri İbrahim Seçgin ve İtibar Urinbaeva ise gazetemize yaptığı açıklamada; “İlçemize kazandırmış olduğumuz işletmemizin hayırlı olmasını diliyoruz. Vezirköprü herşeyin en güzeline layık. Açılışımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz.” Dediler.

Share
607 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?