logo

Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Bilgisayar İşletmenliği kursunda Engelli Kursiyerler Belgelerini Aldı

Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Bilgisayar İşletmenliği kursunda Engelli Kursiyerler  Belgelerini Aldı

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından bedensel engelli 2 kursiyere belge takdim edildi.
Bilgisayar işletmenliği (operatörlüğü) kursu kapsamında Vezirköprü Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce engelli 2 kursiyere Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) alanında 2 ay süresince eğitim verildi.
Eğitim sürecini başarılı bir şekilde tamamlayan engelli kursiyerlere Vezirköprü Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Kaya tarafından belgeleri takdim edildi.
Vezirköprü Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Kaya etkinlikle ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Mesleki Becerilerini geliştirerek iş hayatına aktif hale kazandırmak bizim için önem taşımaktadır. Engelli olmanın bir eksiklik olmadığını, herkes birgün engelli olabileceğini, engelliler bizim için kıymetli bireylerimiz olduğunu bu eğitimlere katılarak başarılı bir biçimde kanıtlamışlardır. Bizlere düşen her türlü imkânı sağlamanın da kendi görevimizin olduğunun bilincindeyiz. Bu konuda adımlarımıza özen göstermenin gayreti içinde olacağız. Duyarlı aile ve engelli bireylerimize teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.” Dedi. Kaya, kursiyerlere belgelerini takdim etti.

Share
136 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?