logo

Halkbank Vezirköprü Şube Müdürü Değişti

Halkbank Vezirköprü Şube Müdürü Değişti

Halkbankası Vezirköprü Şube Müdürlüğü’ne atanan Ömür Akın Saat görevine başladı.

2015 yılında Vezirköprü Şube Müdürlüğü’ne atandan Abdullah Temiz’in geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Halkbank Havza Şube Müdürlüğü görevine atanmasının ardından boşalan Şube Müdürlüğü görevine Samsun Merkez Halkbank Şubesi Ticari Kredi Yetkilisi olarak görev yapan Ömür Akın Saat atandı.

Hoşgeldiniz ziyaretinde bulunduğumuz Şube Müdürü Saat, “Kısa bir dönem ilçemize geçici bir görevle gelmiştim. Geçtiğimiz hafta Perşembe günü itibariyle de atanmış olduğum Vezirköprü Şube Müdürlüğü görevine başladım.” Dedi.

Vezirköprü çok beğendiğini ifade eden Saat; “Vezirköprü tarihi dokusu ve ekonomisiyle aynı zamanda da sıcakkanlı insanlarıyla çalışmaktan son derece mutluluk duyduğum bir ilçe.

Çalışmayı çok isteyeceğim bir ilçeydi ve nasip oldu.” Şeklinde konuştu.
Saat: “Pandeminin etkisi ciddi bir şekilde hissedilse de görev sürem boyunca bankamızın yetkileri çerçevesinde tüm müşterilerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyacağım.” Dedi.

Evli ve iki çocuk babası olduğunu ifade eden Saat’e ve ilçemizden ayrılan müdürümüz Abdullah Temiz’e yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

Share
27 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?