logo

‘hayırlı olsun’ ziyareti

‘hayırlı olsun’ ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz’e, hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Kendilerini, CHP Vezirköprü Gönüllüleri diye takdim eden yaklaşık 150 kişilik grubun ziyaretinden oldukça memnun olduğunu ifade eden Tufan Akcagöz, “Vezirköprü, mesafeye bakıldığında belki en uzak ilçemiz gibi görünüyor ama gönül mesafesi bakımından inanın bize en yakın ilçemiz.

Bugün, bu derece yoğun bir katılımla yapmış olduğunuz ziyaret benim için çok önemli. Vezirköprü, mesafeye bakıldığında belki uzak ilçemiz gibi görünüyor ama gönül mesafesi bakımından inanın bize en yakın ilçemiz. Bugün, bu derece yoğun bir katılımla yapmış olduğunuz ziyaret benim için çok önemli. Eğer bugün yüzlerce insan kalkıp da hayırlı olsun ziyareti için ta Vezirköprü’den yola koyuluyorsa, bu bir işarettir. Bu, 2019 yılının işaretidir. Siz, kıvılcımı çaktınız demektir. Bu kıvılcım, bu heyecan alevler halinde tüm Samsun’u saracak ve başımızdaki kötü idareden, sizler sayesinde kurtulacağız. Samsun’un yaşanılmaz bir kent olmasına asla izin vermeyeceğiz. Zaman zaman gördüğümüz aksaklıkları yetkili birimlere bildiriyoruz. Samsun’da geçen gün, DAEŞ için haraç toplayan bir çete çökertildi. Samsun’da yaşandı bu. Demek ki ortalıkta teröristler cirit atıyor. Derhal bir çözüm bulunmalı. Samsun’un insanlar için cehenneme dönmesine izin veremeyiz. Bu nedenle, yeri vakti geldiğinde uyarımızı yapıyoruz. Devletin, gerekli tedbirleri almasını bekliyoruz. “ dedi.

Değiştirin gitsin!..

Vezirköprü’nün, hakkı olan payı almadığını ve yeterli hizmeti görmediğini söyleyen Tufan Akcagöz, “Vezirköprü ilçemiz, Romalılar dönemine kadar eski bir tarihe sahip. Gidip Romalılardan hizmet talep edecek değiliz. Elbette hükümete ve mevcut Belediye’ye sesleniyoruz. Vatandaş bir şey istediğinde ortada kimsecikler yok. Geçenlerde bir milletvekili geldi Vezirköprü’ye. Tüm AKP’lileri fırçaladı gitti. Kendisi de AKP Milletvekili ama işte geldi ve rezaleti gördü, Vezirköprü’nün atıl vaziyette bırakıldığını gördü. Belediye Başkanı da dahil, çıkıp tek kelime edebildiler mi? Hayır. Samsun’da açılışlarda gördüğümüz milletvekilleri, çıkıp da ‘Söyledikleri doğru değil’ diyebildiler mi? Hayır. O halde, değiştirin gitsin. Size hizmet sunmayan yönetime mecbur değilsiniz. Güç sizin elinizde. Yetkiyi siz veriyorsunuz. Bundan sonra meseleye AKP-CHP diye bakmayın. Ülkenin genel siyaseti ile ilgili yaşanan gelişmeler, siyasi tercihlerinizi etkiliyor biliyorum ama sizi hizmetten mahrum edenlere oy vermeyin, destek vermeyin. Bugün ben bu kalabalığı görünce anlıyorum ki 2019 yılında AKP’nin defterini düreceğiz. Buna inancım daha da arttı.” diye konuştu.

Vezirköprülü ziyaretçilerle bir süre sohbet eden CHP Samsun İl Başkanı, kendisine takdim edilen çiçeği kabul etti ve vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.

Share
678 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?