logo

Hazırlık maçında evimizde 1’er puanı paylaştık… Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor: 2 1930 Bafraspor: 2

Hazırlık maçında evimizde 1’er puanı paylaştık… Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor: 2 1930 Bafraspor: 2

Cumartesi günü Vezirköprü İlçe Standında oynanan 2.hazırlık maçımızda 1930 Bafraspor’u konuk eden Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor sahadan 2-2’lik skorla ayrıldı.

2021-2022 Samsun Süper Amatör Ligi’nde mücadeşe edecek olan Vezirköprü Gençlik Esnafsanayispor Cumartesi günü ikinci hazırlık maçını 1930 Bafraspor’la gerçekleştirdi.
Maçın ilk 35 dakikasında sahada üstünlüğünü koruyan Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor takımı 40.dakikada Hasan Osma’nın ayağından bulduğu golle 1-0 öne geçti.
İlk yarının bu tek golle soyunma odasına galip dönen takımımız Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor maçın ikinci yarısında temsilcimizin yaptığı basit bir hata yüzünden 57.dakikada 1930 Bafraspor tarafından kalemizde gördüğümüz golle skora eşitlik geldi 1-1.
Attığı bu golle skora denge getiren 1930 Bafraspor takımı sahada daha etkili bir oyun sergileyerek 78.dakikada bulduğu golle 1-2 öne geçse de yapılan oyuncu değişiklikleriyle Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor sahadaki üstünlüğünü yeniden ele almayı bilerek 87.dakikada Mustafa Güneş’in ayağından bulduğu golle skora yeniden dengeyi getirdi. 2-2
Hazırlık maçı 2-2’lik skorla tamamlandı.

Usta maçı değerlendirdi…
Maçın ardından görüştüğümüz Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta; “1930 Bafraspor’la gerçekleştirdiğimiz hazırlık maçıyla birlikte takımımızın iskelet kadrosu oluşmuş oldu. Bizleri sakatlığı bulunan 4 oyuncumuzun da katılması memnuniyet oluşturdu.
Takımımızın tamamen hazır olması için 15 günlük bir süremiz var. Yapılan hazırlık maçları sayesinde eksiklerimizi gördükçe gidermeye devam ediyoruz.” Dedi.
Takımın genel durumu hakkında da bilgi aldığımız başlan Usta; “Yeni kalecimiz Havza’dan geldi. Sol açık arayışımız devam ediyor. En kısa zamanda sol açık oyuncusunu da tamamladığımız zaman takım olduğumuz daha rahat anlaşılacak.
Forma sponsorluğu için de arayışımız devam ediyor. Sponsor olmak isteyen firma ve esnaflarımızı kulübümüzde davet ediyoruz. Kulübümüze gelir olması amacıyla forma, şapka, atkı, kolonya yaptırarak kulübümüz için gelir elde etmek istiyoruz. Bu konuda da bizlere destek olmak isteyenler varsa bizlerle iletişime geçebilirler.
Spora ve Vezirköprümüze gönül veren herkesi kulübümüze destek olmaya davet ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Share
6 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?