logo

İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit’ten Vezirköprü Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit’ten Vezirköprü Ziyareti

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Murat Yiğit, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Vezirköprü’yü ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığına Mahmut Özer’in atanmasının ardından Samsun İl Müdürlüğü’ne daha önce İlçemizde de görev yapmış olan Murat Yiğit atanmıştı.
Atanmasının ardından çalışmalara hızlı bir şekilde başlayan Yiğit, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü ilçemizi ziyaret ederek okulları gezdi.
Okul ziyaretlerine Köprülüler Anadolu Lisesi’nden başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit ardından Zeki Cevher İlkokulu’na geçti, son olarak Karkucak İlkokulu ve Ortaokulunu ve Şahinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Yiğit gezdiği okullarda öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Yiğit, son olarak bir süre önce kurulan ve 6000 taşımalı öğrencinin yemek ihtiyacını karşılama kapasitesine sahip olan Vezirköprü Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’ndaki yemekhaneyi ziyaret ederek öğretmenevi müdürü Hasan Dursun’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Ziyaretler sırasında Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata’dan da çeşitli bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit daha sonra ilçemizden ayrıldı.

Share
6 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?