logo

İlçe Başkanlığında Ankara’ya Gidenler Arasında Samet Koç Var

İlçe Başkanlığında Ankara’ya Gidenler Arasında Samet Koç Var

Halil İbrahim Doğan’ın AKP Vezirköprü İlçe Başkanlığından istifası sonrasında 15 aday başkanlık için adaylıklarını açıklamıştı.

15 aday içinden olan Samet Koç, Mehmet Gülburun ve Mehmet Kurt Ankara’ya çağırılan son adaylar olarak belirlendi.

Samet Koç Ankara’ya gitmeden görüşlerini bildiren bir yazı ile şu mesajları verdi;

-Şüphesiz yol O’nun, varlık O’nun. Ak Parti İlçe Başkanlığı aday adaylığı neticesinde teşkilatımızın çağrısıyla İnşallah Ankara’ya doğru yola çıktık. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun, dualarınızı bekliyorum.

Gayemizin, halka hizmet hakka hizmettir düsturu ile Allah’ın rızasını kazanmaktan başka bir şey olmadığını belirtmek isterim. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açmış olduğu bu kutlu yolda ilk günkü aşkla memleketimizin her şeyin daha iyisine layık olduğunu düşünerek; ayrılıkların, kutuplaşmaların son bulmasını temenni ediyorum. Bu kutlu dava elbet sahipsiz kalmaz. Her şeye rağmen bütün zorluklara göğüs gerebilecek, bayrağı yere düşürmeyecek güzel insanların olması bizleri tabii ki de daha da sevindiriyor. Bu neticede ilçemizde partimize adaylığını açıklayan bütün aday arkadaşlara saygılarımı sunarım. Ülkemiz 15 Temmuz’da nasıl yekvücut olduysa yine aynı hassasiyetle ilçemizde birlik ve beraberliği tahsis edeceğimizi, ilçemizin hak ettiği hizmeti alabilmesi adına gereken mücadeleden geri kalmayacağımızı ve 2019 seçimlerine tek yumruk halinde canla başla çalışıp taşın altına elimizi koyacağımızı geçmişten günümüze bir borç bilirim. Vezirköprü halkı öz Anadolu evladıdır. Dün Çanakkale’de, 15 Temmuz’da ve partimizin her seçiminde top yekûn yanında olmuştur. Şimdi ilçemizin hak ettiği yeri alma zamanıdır. Şimdi değilse ne zaman! Birlik ve beraberlik içinde her türlü fedakârlığı göstererek ilçemizi güzel bir profile dönüştüreceğimizi ve gençlerimize güzel bir gelecek bırakacağımızı sizlere temin eder, saygı ve selamlarımı sunarım.

Yola çıkıp varmayan, yoldan çıkıp varan yoktur.
Samet KOÇ
Vezirköprü Ak Parti İlçe Başkan Adayı

 

 

 

Share
468 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?